بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد 09151186862Reviewed by علی ابراهیمی مهر on Feb 23Rating: 5.0بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهدلاهبردار کسی است که با فریب طعمه خود به شکار مال او می پردازد و برای فریب طعمه حیله بکار می برد به طوریکه فردی که مورد کلاهبرداری واقع شده است مال خود را با رضایت در اختیار کلاهبردار قرار می دهد.

وکیل کلاهبرداری در مشهد

بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد
بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد

کلاهبرداری در صورتی اتفاق میفتد که مال دیگری برده شود یعنی باید به ورود ضرر مالی به قربانی و انتفاع مالی کلاهبردار یا شخص مورد نظر کلاهبردار توجه کرد.

منظور از انتفاع استفاده کردن نیست بلکه به محض بردن مال این جرم محقق می شود.

کلاهبردار کسی است که با فریب طعمه خود به شکار مال او می پردازد و برای فریب طعمه حیله بکار می برد به طوریکه فردی که مورد کلاهبرداری واقع شده است مال خود را با رضایت در اختیار کلاهبردار قرار می دهد. در واقع کلاهبردار با انجام مانور متقلبانه، صحنه سازی موجب اغفال گمراه کردن شاکی می گردد و بواسطه اغفال مالک می تواند مال او را در اختیار خود بگیرد.
اغلب مردم فکر می كنند شخصی كه با دادن یك وعده واهی در قالب یك دروغ ساده، مال آنها را برده كلاهبردار محسوب می شود در صورتی كه صرف گفتن یك دروغ ساده، نمی تواند مانور متقلبانه تلقی شود، از طرفی قربانی کلاهبرداری باید مالش را با رضایت‏ و در نتیجه فریب خوردن در اختیار مجرم قرار دهد.
آنچه جرم کلاهبرداری را از سایر جرائم جدا میکند آنست که در اکثر جرائم مال بدون رضایت یا آگاهی صاحب مال و حتی گاهی بدلیل توسل به وسائل خشونت آمیز از قربانی جرم (مالک) به مجرم منتقل می گردد در حالیکه در کلاهبرداری مالک مال فریب خورده و از روی میل و رضا مالش را خودش در اختیار کلاهبردار قرار می دهد این امر یعنی اغفال قربانی و جلب نظر او به این امر که مال خود را به دست خودش در اختیار کلاهبردار قرار دهد با انجام مانورهای متقلبانه و صحنه سازیها  توسط مجرم محقق می گردد.

شکایت کلاهبرداری اگر توسط وکیل انجام شود چه مزایایی دارد؟

  1. مدت زمان اثبات جرم کلاهبرداری کمتر میباشد.
  2. نیازی به حضور شاکی در دادگاه نخواهد بود.
  3. در صورت شناسایی اموال وکیل میتواند سریعا آنها را توقیف کند.
  4. وکیل میتواند بعد از محکوم شدن کلاهبردار به رد مال، برای استرداد مال اقدام کند.
  5. وکیل میتواند رضایت و یا عدم رضایت شاکی را اعلام نماید و نیازی به حضور شاکی برای اعلام رضایت نخواهد بود.بهترین وکیل کلاهبرداری در مشهد

پیام بگذارید